FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitimePo máj 18, 2009 9:10 pm

Ak by ste poculi podozrivy kovovy zvuk pod krytom spojky, tak to bude asi vyrobna chyba (K8 - K9):

http://www.hayabusa.org/forum/gen-ii-busa-information/108236-service-bulletin-hayabusa-b-king.html
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitimeUt máj 19, 2009 11:51 am

Ta vyrobna vada sa ale tyka asi len Americkej Suzuki motors company, lebo tie vyrobne cisla (JS1GX.........) su ine ako nase (JS1CK........), my mame motorky z Japonska, aspon dufam scratch
Návrat hore Goto down
schimanski1811




Počet príspevkov : 14
Join date : 30.04.2009

Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitimeŠt máj 21, 2009 7:35 pm

- ja som tento zvuk nezachytil, ale motorku mám tiež (JS1CK...) dúfam, že bola vyrobená v Japonsku
Very Happy
Návrat hore Goto down
mari

mari


Počet príspevkov : 36
Join date : 21.03.2010

Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitimeNe marec 21, 2010 3:55 pm

zajímavý, já přesně takhle vybroušenej vnitřek víka spojky měl u Busy 99...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitimeNe marec 27, 2011 8:42 am

ja moju novu hayu mam tiez s VIN-om JS1CK.. snad ziadny problem nebudem mat scratch
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitimeNe marec 27, 2011 11:33 am

Tento urcite nie .
Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitimeUt jún 16, 2015 9:43 pm

Tak a mne sa to stalo, nastastie jeden sikovny mechanik hned vedel o co ide a opravil to.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)   Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora) I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bateria - Startovanie tepleho motora.
» Demontaz praveho bocneho plastu (krytu,kapotaze)
» Tuhá páčka spojky
» Tvrdá páčka spojky
» Radenie rychlosti (hore) bez spojky a bez ubratia plynu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: