FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 pancéřové hadice

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Přemek




Počet príspevkov : 13
Join date : 18.01.2012

pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitimeŠt február 25, 2016 5:10 pm

Nemontoval jste někdo nové pancéřové brzdové hadice ?
Jde mi o to, že původní přední hadice je vedená od nádobky k pravému brzdiči a od něj druhá přes blatník k levému.
Nové pancéřky jsou vedené už od nádobky dvě. Každá k jednomu brzdiči. Jak jste řešili držáky-objímky hadic k levému brzdiči ?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: Re: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitimeŠt február 25, 2016 8:13 pm

Urcite sa daju kupit aj take, co vedu rovnako ako originalne.

A co , zdaju sa ti brzdy slabe, teda, ze slabo nastupuje brzdny ucinok ?
Návrat hore Goto down
Přemek




Počet príspevkov : 13
Join date : 18.01.2012

pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: Re: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitimePi február 26, 2016 1:44 pm

riki1 napísal:
Urcite sa daju kupit aj take, co vedu rovnako ako originalne.

A co , zdaju sa ti brzdy slabe, teda, ze slabo nastupuje brzdny ucinok ?

No právě, že stejně vedené jako originály nedělají, takto je to prý lepší.
A důvod proč to měním - doporučuje se v manuálu po 4 letech měnit hadice. To je možná trochu zbytečné, ale dnes už pancéřky dávají hodně i na nové motorky ve standartu. Takže asi nějaký důvod pro to bude.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: Re: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitimePi február 26, 2016 4:05 pm

Pancierove hadice sa davaju hlavne preto, myslim, ze ked stlacis packu brzdy, tak cely natlaceny objem kvapaliny pohne brzdovym valcom, kdezto pri normalnych hadiciach urcita mala cast tej kvapaliny sa minie na deformaciu tych hadic. Su aj bezpecnejsie samozrejme, ale roztrhutia aj iba gumovych by som sa nebal. Treba ich sem tam skontrolovat, ci nie su na nich trhlinky.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: Re: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitimePi február 26, 2016 4:13 pm

Návrat hore Goto down
Přemek




Počet príspevkov : 13
Join date : 18.01.2012

pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: Re: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitimePo február 29, 2016 11:30 am

riki1 napísal:
Tu sa da vybrat, ci chces take alebo take (Kit type), ale neviem ci su to presne tie pancierove, pisu len ze maju ocelove opletenie :

http://www.superbikeunlimited.com/presta/suzuki/227-spiegler-steel-braided-front-brake-lines-multiple-colors-suzuki-gsx-r1000-hayabusa.html#/spiegler_line_color-clear_coated/spiegler_fitting_color-gold_anodized/spiegler_kit_type-2_lines_1_routes_over_fender/stompgrip_bikes-02_13_hayabusa

Jo, to je ono. Celkem dobrá cena, ale poštovné a clo by vyšlo asi stejně jako ty hadice.
Ale já už je mám namontovaný (odvzdušnění přední brzdy je fakt zábava), jen jsem musel řešit to uchycení. proto jsem se ptal na zkušenosti. Ale asi to nikdo nedělal Wink
Návrat hore Goto down
Přemek




Počet príspevkov : 13
Join date : 18.01.2012

pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: Re: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitimePi apríl 08, 2016 2:25 pm

Po první jízdě s novými pancéřovými hadicemi musím konstatovat, že je to pouze kosmetická úprava. Žádný skutečný efekt jsem nepozoroval. Takže jediný důvod kromě vzhledu může být asi poloviční cena proti originálům (a asi pár deka ušetřený hmotnosti).
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pancéřové hadice Empty
OdoslaťPredmet: Re: pancéřové hadice   pancéřové hadice I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pancéřové hadice
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: