FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Xenony na Hayabusu

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 9:36 am

kweni, ja mam na motorke xenon od vyroby, ktory sa nataca do zakrut a vyrovnava vysku, je to technologia, ktora sa zatial nepouziva na ziadnej inej motorke...na mna chces urobit dojem s dakym ping-pong china rozstelovanym xenonom...???...neradim

a predstav si, ze ti hlupaci co vyrobili moju masinu fukli do toho zatial najmodernejsieho systemu zase len tu staru 35w vybojku...preco asi???

a pokial viem, tak 55 w xenon je cisto specialita cinskych vyrobcov, nevyraba to ziaden renomovany vyrobca a nikto ju v prvovyrobe nepouziva...preco asi???

zhrnutie: existuje vela tuningovych napadov pre vsakovakych nadsencov, v cine sa to vyrobi za facku, nehdam sa, otazne je, kolko z takychto vylepseni ma a kolko nema co robit v premavke...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 9:58 am

Very Happy tak lebo BMW je šmejd preto používajú zastaralé čínske xenóny rabbit

Very Happy ja umriem z teba afro
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 10:03 am

Kweni napísal:
tak lebo BMW je šmejd preto používajú zastaralé čínske xenóny


tak na tomto som sa zasmial, je to "ftipne" Very Happy
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 10:20 am

kweni, toto bola odpoved urovne diskutujucich na MR....cakal som od teba dake lepsie argumenty, kedze ta poznam a viem, ze diskutujes a nie taras...

vediet, ze takto zareagujes, tak nenapisem nic...(riki, kde je palec dole?) thdown


Naposledy upravil prdlafka dňa St august 29, 2012 10:48 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 10:32 am

... ja budem svoje klasicke ziarovky menit len za tie najnovsie, s termonuklearnou fuziou , ked pridu do vyroby tumbsup


prdlafka tu mas thdown
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 1:25 pm

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcTi0c5yuK0xIZuWpOjCvYykS7drC4nf4lIbtwo5vhjjRsVKmYFnIgWQWA

dobre vieš ako som to myslel .. zo srandy .. tak ako ty polovicu tvojich komentof na Moťorajďe


Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcSuZxtsod8ejMxT5JPh66Et8klnCehP8DgsjS6WEtTGuu-kOSGJB1z2AA
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 1:28 pm

no iba ak preto!!!
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 1:29 pm

GT alebo GTL ?
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 2:58 pm

GTL

GTL: kralovska modra, alebo strieborna (siva ?)

GT: bordova, alebo strieborna (siva ?)

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 3:08 pm

... tak sa tu kludne motorajdacky vyburte a ja to potom premazem clown
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 3:15 pm

zacalo ta to bavit, ale az teraz (gt, gtl) som ja osobne odbocil od temy...tak neviem...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 3:21 pm

ja mazem aj seba , sa s tym nese...m Exclamation
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 4:27 pm

Very Happy tak to uz je vysoka skola adminovania...mazat prispevky po sebe... Very Happy
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt august 29, 2012 6:11 pm

Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitimeNe november 09, 2014 9:31 am

Hneva ma aky rozdiel je v intenzite stretavacky 35watt a dialkoveho 55watt .. Asi budem musiet konecne zasponzorovat zodesat koruniek a dat aj stretavacku silnejsiu .. Sice dialkovy xenon co mam sa zhruba 5 sekund zhavi na maximalnu svietivost a stretavacka ju ma pdakticky okamzite ale rozdiel je fakt velky
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Sponsored content





Xenony na Hayabusu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony na Hayabusu   Xenony na Hayabusu - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Xenony na Hayabusu
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» STK pre Hayabusu.
» Prodám hayabusu
» Turbo kity pre Hayabusu
» Montaz kamery na Hayabusu
» Zaujimave pohlady na Hayabusu .

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: TUNING-
Prejdi na: