FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Montaz predneho kolesa

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz predneho kolesa Empty
OdoslaťPredmet: Montaz predneho kolesa   Montaz predneho kolesa I_icon_minitimePi apríl 23, 2010 1:00 pm

Nedavno pri montazi predneho kolesa som sa stretol s takym malym problemom, ked treba utiahnut osku na 100 Nm, tak to bez pridrzania osky na druhom konci nejde, nakolko sa ta zacne krutit. A na tom druhom konci je sesthranny otvor 24 mm. Takze by bolo treba imbus 24 mm (tazko zohnat) alebo special tool :

Montaz predneho kolesa Clipboard02dn

ja som nemal nic, tak som si kupil skrutku a matku co ma hlavu sesthran 24mm dal na nu kluc 24-ku A JE TO. Chvilu mi trvalo, kym som to vyspekuloval, tak to hadam niekomu pomoze Idea
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz predneho kolesa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz predneho kolesa   Montaz predneho kolesa I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 10:34 pm

Návrat hore Goto down
mari

mari


Počet príspevkov : 36
Join date : 21.03.2010

Montaz predneho kolesa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz predneho kolesa   Montaz predneho kolesa I_icon_minitimePi jún 18, 2010 10:19 am

já to řešil tak, že jsem do ořechu odpovídající velikosti dal širokou matku o velikosti, co odpovídá tomu imbusu na hřídeli , tak že jí z ořechu vykukuje cca 0,7mm, zafixoval jsem jí tam tak, že jsem ji do ořechu naklepl přes hadr a tim to normálně povoluju a utahuju.

Jednoduchý,levný , snadný, účinný řešení:-)
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz predneho kolesa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz predneho kolesa   Montaz predneho kolesa I_icon_minitimePo marec 03, 2014 6:25 pm

Montaz predneho kolesa Sesthran


Naposledy upravil riki1 dňa St máj 21, 2014 9:26 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz predneho kolesa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz predneho kolesa   Montaz predneho kolesa I_icon_minitimeUt máj 20, 2014 8:55 am

a nevznikne problem, ked chces pouzit ten najhrubsi, ale to, kam ho pchas, nie je dost hlboke? netyka sa zrejme prednej osky na buse, ta je tusim duta a teda hlboka dost (pokial pamatam)

potom je prisaham ten srob lepsie riesenie...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz predneho kolesa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz predneho kolesa   Montaz predneho kolesa I_icon_minitimeSt máj 21, 2014 9:24 am

Ten srob je najlepsi a aj najlacnejsi.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Montaz predneho kolesa Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz predneho kolesa   Montaz predneho kolesa I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Montaz predneho kolesa
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Montaz zadneho kolesa
» Montaz kamery na Hayabusu
» Montaz Turba - velmi zaujimave obrazky z USA
» 12V Zasuvka + montaz ostatnych zariadeni na Hayabusu.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: