FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.

Goto down 
+5
mari
Kweni
Milky
prdlafka
riki1
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimePi október 05, 2012 4:30 pm

Tu je fotka zo zadu, vsetko je fotene mobilom tak sorry za kvalitu fotiek zajtra skusim nafotit viac ak sa podari. Urobim foto z vacsej dialky nech je velkost objektivna.
Mne sa to zo zadu paci, na foto to vyzera mohutnejsie nez to je. Najskor som si objednal aj dymove kryty svetiel na kufre ale ked som to nahodil vyzeralo to super a tak som objednavku zrusil.

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Imageggy
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimePi október 05, 2012 7:06 pm

po premýšľaní nad kufrom mením názor ..


ten kufor je hovadina !!!



Very Happy

126€ styx (199€-30%-10%)

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Scaled.php?server=266&filename=imag0450ba


Ďakujem D114 Wink
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimePi október 05, 2012 8:40 pm

Kweni:Nemas za co. No super cena Wink o 14 lepsia ako ja ale ja nemam tu styx kartu. Kuknem na stranku ako ju dostat .
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimePi október 05, 2012 9:28 pm

D114 napísal:
Kweni:Nemas za co. No super cena Wink o 14 lepsia ako ja ale ja nemam tu styx kartu. Kuknem na stranku ako ju dostat .

Pri kúpe hociakého tovaru ti ju spravia. Ja som u nich kupoval motorku tak som dostal kartičku myslel som že ju v živote nevyužijem Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimePi október 05, 2012 9:35 pm

kweni: som to kukol a je to len ak tam kupis novu moto alebo skuter inak nie Wink tak to mas super Smile
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimePi október 05, 2012 9:52 pm

tak si kúp nejakú motorku za nejakých 8000€ a budeš mať kufor o 14€ lacnejší Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimePi október 05, 2012 10:30 pm

ak budete chcieť niečo zo Styxu tak sa ozvite a nejak poriešime tú klubovú kartu ..
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:07 am

kweni: Dikes;)
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:13 am

... back in time ...


brašne vydržali aj 300Kilometer per hour .. vydržia to vaše super duper hi-tec kufre ha ? Suspect


dávnejšie som skúšal Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:15 am

preco by to preboha malo cokolvek vydrzat? s kuframi idem len na turistiku, blbnem bez nich...zly priklad...ale zas je to dookola to iste...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:18 am

pár stránok dozadu si rikimu vysvetľoval ako bude lietať na mesiac s jeho zadným valcom pri rýchlostiach 130kmh Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:22 am

neprekrucaj, precitaj si to este raz...aj tam som apeloval, ze mu staci, ak to vydrzi 130...aspon tak tomalo byt pochopene...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:28 am

neprekrúcam len obhajujem brašne nad ktorými krútite nosom ..

nikto z vás nemal na brašne nosiče všetci ste ich mali len tak prehodené cez motorku .. takže ste teoreticky s brašňami na nosičoch nejazdili ..

určite netrvá dať hore brašne 5sekúnd ako kufor (trvá to 30-60sekúnd) dole idú rovnako rýchlo ako kufre..

držia rovnako .. brašne neskáču .. netancujú .. nelietajú .. nezožierajú okolitých chodcov ..

.. rovnako tak sa dajú jazdiť v lejakoch alebo horúčavách ..

ale to je teraz jedno ..



D114 : kde si kupoval ten SW držiak top case ?
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:31 am

ale su hnusne jak cesta do roboty a vyzeraju provizorne...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 12:32 am

Very Happy Very Happy Very Happy ..
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 8:51 pm

Kweni: Kupil som ten drziak v BB moto v BA ale mali len jeden a nevedeli ho niekolko mesiacov predat tak mi ho dali za 80€ v Styxe som ho videl za vyse 120€ tusim.
Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 8:59 pm

Dnes som testoval kufor a nespadol ani pri 190 km/h, potom som mal uz pocit, ze vietor so mnou cudne vibruje a zalahnut som sa bal aby kufor nedostal silnejsiu davku vetra a neuletel.
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 9:41 pm

Ja pravdepodobne budem vŕtať kufor .. nemám záujem furt "čekovať" kufor v späťákoch či ešte drží alebo už odletel .. i keď skôr made in china kufre lietajú .. (a samozrejme aj Givi kufre Very Happy )

Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 9:44 pm

podla mna moze kufor odletiet len ked ho naozaj zle nacvaknes...ja som s nimi skusal mykat, ci neodpadnu a myslim, ze by som to skor ulomil aj s platnou, ako by to odletelo...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 9:51 pm

o mňa sa raz po prejazde rozbitým mostom oprel top case o chrbát .. v prvom momente som nechápal Very Happy v druhom že kamarát na motorke za mnou si delá prdel .. až kým som nedal do zadu ruku Very Happy nechápal som .. bol riadne upevnený .. ale bol made in china Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 10:05 pm

hovno kwenas, zle si ho tam nacapil... Very Happy

inak videl som to tak vyriesene, ze do kufra srob s plochou hlavou a velkou podlozkou skrz platnu a zo spodu stop matka v tvare vrtulky tiez s velkou podlozkou...vsetko antikora samozrejme....tu vrtulku bolo troska vidno od zadu, ale nevadilo mi to, islo to pomerne lahko odsrobovat rukou, bola to ako taka poistka aby neuletel...podlozky cim vacsie, tym lepsie...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 10:24 pm

prdlafka volá sa to vŕtanie kufra čo aj chcem spraviť Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 10:34 pm

... o odletenych kufroch popri ceste som uz pocul, ale o odletenej taske este nie ...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 10:38 pm

ďalšie + pre obhajobu brašní voči kufrom Very Happy


Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitimeSo október 06, 2012 11:04 pm

... tasky su upevnene pruzne a kufre nepruzne, to bude ten rozdiel a preto asi odlietaju lahsie kufre ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.   HAYABUSA , nosice batoziny a kufre. - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
HAYABUSA , nosice batoziny a kufre.
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» I sell original OEM fairing for Hayabusa GEN II - predam plasty Hayabusa GEN II
» Predám nové bočné kufre Givi V35N
» FERRARI-Hayabusa
» Hayabusa a palivo E85
» NITRO a Hayabusa

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: