FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Bateria - Startovanie tepleho motora.

Goto down 
+2
jchvatal
riki1
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimeNe november 09, 2014 9:13 am

Zimsie 5 a menej*
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimeNe november 09, 2014 9:17 am

Skusal som viac krat nastartovat roztlacenim na dvojke .. Bez cudzej pomoci takze poklus vedla moto .. Ak to nerobis na smyklavom povrchu a teda mas dostatocny grip tak zarucene nastartuje .. Este nikdy ma to nesklamalo .. Netreba sa toho bat kym nabere rychlost davno stihnes stlacit spojku a brzdu Smile ..
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimePo november 10, 2014 9:57 am

... lenze tvoje tazisko je asi podstatne nizsie ako moje (neviem ci si skusal aj teraz, ked uz vazis menej), takze ja by som sa pri takom sposobe startovania hlavne bal toho , ze v zapale tlacenia by som ju preklopil na druhu stranu a potom jeeeeeeb na zem...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimePo november 10, 2014 12:50 pm

Pravda.. Neskusal.. Ale viem ze som bol milo prekvapeny ze som nemal pri tom ziadne krizove situacie.. Teda ze moto posluchala Very Happy.. Ale rozumiem ti. Skusat to (sam) nemusis
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimePo november 10, 2014 1:07 pm

sak nas kwenasko bude mat zas po vianociach svoju povodnu hmotnost a bue sa mu busa roztlacat ojojooooj.... Very Happy
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimePo november 10, 2014 1:50 pm

Na Vianoce som schudol najviac Very Happy.. Jaaaj Rikinator Razz.. Agent provokater Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimeSt január 28, 2015 11:51 am

neriesila by to o kusok silnejsia baterka? ten isty rozmer, len silnejsia...

inak roztlacat busu sam si neviem dost dobre predstavit...mozno keby ma tlacil niekto iny a ja by som na nej sedel, tak povedzme, ale sam...no do toho by som asi nesiel...odhliadnuc od toho, ze pretocit tym motorom aj na dvojke by bol zrejme problem...alebo z kopca...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimeSt január 28, 2015 11:14 pm

nie prdlafka ale padafka Very Happy .. keď človek musí tak tak musí Very Happy nerieši či ma vietor do chrbta, ide z kopca, je niekto po ruke
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt január 29, 2015 8:53 am

prdlafka napísal:
neriesila by to o kusok silnejsia baterka? ten isty rozmer, len silnejsia...


... stacila by nova baterka ... ale zatial sa mi nechce kupovat ...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimePo február 16, 2015 7:55 am

Tak som sa predsa len rozhodol kupit novu baterku, hlavne ma k tomu prinutilo to, ze idem za chvilu na STK a tam by to blbo vyzeralo, keby tepla nenastartovala.

Baterka uz ma 6 rokov(mozno 7), takze jej to asi uz stacilo, aj ked studeny motor (aj za minus teploty) toci a nastartuje bez problemov, len teply nevladze pretocit.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 18, 2015 8:35 am

Uz mam novu baterku, myslim, ze sa odstranil aj ten problem, co spominal Kweni, ked po nastartovani studeneho motora pri nizkych teplotach, su par sekund otacky nizsie, nestabilne. Skusal som to zatial len raz.

.... a skusil som uz aj druhy krat, tak mierne par sekundove zakolisanie otacok po nastartovani v tuhej zime tam predsa len stale je ...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimePo marec 16, 2015 4:13 pm

... aby som nezabudol , baterku som kupil z tadeto :

http://www.battery-import.sk/motobaterie-yuasa-supermf/motobaterie-yuasa--original--ytx12-bs--12v-10ah/

... prisla hned na druhy den (postovne 3,90 EUR), takze odporucam.
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitimeUt marec 17, 2015 4:03 pm

Po zimnej odstavke a vcerajsom celodennom zapnutom alarme som ju musel roztlacat .. 2jka .. Desat krokov pustim spojku pridam plyn brrm stlacim spojku a pomaly pribrzdujem .. Uplne v pohode. .. Wink
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Sponsored content





Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bateria - Startovanie tepleho motora.   Bateria - Startovanie tepleho motora. - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Bateria - Startovanie tepleho motora.
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kovovy zvuk spod krytu spojky (prava strana motora)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: