FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Náhradní dily - nehoda.

Goto down 
+2
rainman
jchvatal
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
mari

mari


Počet príspevkov : 36
Join date : 21.03.2010

Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhradní dily - nehoda.   Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 I_icon_minitimePo júl 16, 2012 1:04 pm

ahoj, taky gratuluju k úspěšnému poskládání -jako nová cheers

Nepročítal jsem to úplně všechno, můžu se zeptat-tos nakonec kupoval origo kapoty jako funglovky?

Ty vnitřní výplně nejsou normálně součástí nově koupených kapot a musí se to dokupovat extra?

díky
Návrat hore Goto down
jchvatal

jchvatal


Počet príspevkov : 102
Join date : 19.02.2012
Age : 38
Bydlisko : Bystřice

Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhradní dily - nehoda.   Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 I_icon_minitimePo júl 16, 2012 8:36 pm

Ano kupoval jsem origo nové kapoty z Německa, tam jsou o tisíce levnější.
Vnitřní výplň není součástí - origo výplň stojí okolo 3500Kč na jednu stranu.
Nechá se to nahradit. Je to nehořlavé (jako molitan) Dává se to kolem motorů ( slouží to pro odhlučnění ). Potáhnul jsem to hliníkovou samolepicí páskou z hliníku. Všechno v naprostém pořádku a vyjde to na 650kč na obě strany.
Máme už najeto od sestavení přez 800km a pohoda - všechno cajk.
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhradní dily - nehoda.   Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 I_icon_minitimeSt august 08, 2012 10:27 pm

Kde si objednával tie padáky ?

Dnes som sa pozeral na rám okolo motora že kde by sa dalo upevniť ten padák no nevedel som nájsť miesto ale vidím že ty to máš šikovne vymyslené.

Tú tyčovinu ktorá ti ide cez celú šírku motorky si pripevnil o niečo alebo je upevnená len na krajoch pri ráme ?
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
jchvatal

jchvatal


Počet príspevkov : 102
Join date : 19.02.2012
Age : 38
Bydlisko : Bystřice

Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhradní dily - nehoda.   Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 I_icon_minitimePo august 13, 2012 2:17 pm

Je to výroba RD-moto.
Je to skorem 1cm tlustá ocel co je chycená na rám. Pravá strana je důkladně přichycena k rámu. Levá jen zajištěná. Proto je tam torzní tyč co eliminuje levou stranu. Cena je bomba 2300Kč - za hubičku a zpracování 100% budí to i velkou důvěru!.
S nadaváním jsem se trochu trápil a pak jsem na to přišel. Návod je jen stručnej a bez obrázků. Takže ti mohu třeba poradit.

Koupeno tuto Wink
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhradní dily - nehoda.   Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 I_icon_minitimePo august 13, 2012 7:49 pm

kua 100€ je veľa .. to si radšej kúpim padáky za 25€ tyč za 1€ a budem vymýšľať Very Happy

dík za info tumbsup
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhradní dily - nehoda.   Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 I_icon_minitimeUt august 06, 2013 11:03 am

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Náhradní dily - nehoda.   Náhradní dily - nehoda. - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Náhradní dily - nehoda.
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: