FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Jedna plny,dvojka plny ....

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
SLUGI

SLUGI


Počet príspevkov : 134
Join date : 09.04.2009
Age : 53

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimeNe marec 06, 2011 2:20 pm

... v poho, je to tvoje moto, takže jde o to že se líbí tobě Wink
... já na to mám prostě jinej názor, kdybych se pustil do repliky a zvlášť tak pěkné jako máš ty chtěl bych to mít kompletní a ne jen "napůl".
Návrat hore Goto down
http://www.slugibusa.estranky.cz
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimePo marec 07, 2011 1:26 pm

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Porov
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimePi marec 18, 2011 7:17 pm

Návrat hore Goto down
SLUGI

SLUGI


Počet príspevkov : 134
Join date : 09.04.2009
Age : 53

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimeSo marec 19, 2011 10:24 am

... pěkný, pěkný Wink
... ještě tu nádrž a přední blatník Embarassed
Návrat hore Goto down
http://www.slugibusa.estranky.cz
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimeSo marec 19, 2011 11:00 am

Nadrz mozno kusok zmiernim do strieborna nejakou foliou (ale zostane aj orange) a predny blatnik ani zadnu cast sa mi nechce menit, zatial, vsak tych Riki napisov je tam uz dost Very Happy
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimeSo marec 19, 2011 3:00 pm

nieco po cinsky ?

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Cin1

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Cin2

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Cin3
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 23, 2012 4:31 pm

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Cinat
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitimeSo október 13, 2012 4:51 pm

Dnes, po roku a pol pouzivania som sa rozhodol pre kontrolu mojich plastov aj z vnutornej strany (z vonku su stale ako nove), ci teplo nenapachalo nejaku skodu. Tak som odmontoval lavu stranu a zistil som, ze plasty su aj z vnutra ako nove.

Pri spatnej montazoi som bol prekvapeny, ze plasty sedia ako uliate, ako original, presne kazda diera a pritom si pamatam, ze pri prvej montazi som lavej strane musel poriadne pomoct silou, aby zapasoval aj posledny spodny zadny otvor. Asi sa plast teplom kusok upravil a mozno ani originaly nesedia pri prvej montazi uplne presne.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jedna plny,dvojka plny ....   Jedna plny,dvojka plny .... - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Jedna plny,dvojka plny ....
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: