FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Racer Dip

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Racer Dip  Empty
OdoslaťPredmet: Racer Dip    Racer Dip  I_icon_minitimeSo máj 23, 2015 1:03 pm

Mate dake skusenosti? Rozmyslam, ze by som si tym strekol kolesa. Sada sprejov na dve kolesa stoji cca 45 eur, je to udajne lahko udrziavatelne a aj opravitelne, a ak omrzi tak sa to jednoducho zosupe.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Racer Dip  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Racer Dip    Racer Dip  I_icon_minitimePo máj 25, 2015 9:31 am

Teraz ked maju kolesa hladky nater, tak je celkom jednoduche ich umyt aj rucne (ale po jednej jazde su zase spinave), ale ked budu mat ten gumovy nater, tak neviem, potom uz asi jedine vapkou, len neviem ci ta neoderie aj ten gumovy nater.
Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Racer Dip  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Racer Dip    Racer Dip  I_icon_minitimeUt jún 16, 2015 10:08 pm

Pytal som sa vo firme, da sa to pekne umyvat a je to udajne velmi odolne. V pripade poskodenia sa to jednoducho opravi. Ale potom som kukol na motorku a povedal si " a naco" Very Happy
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Racer Dip  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Racer Dip    Racer Dip  I_icon_minitimeŠt júl 16, 2015 9:47 pm

páči sa mi spojenie vlastností "odolnosť" a "ľahko odstrániteľné" Very Happy .. ja uvažujem nad nejakou úpravou predného blatníka .. praskol mi a nechce sa mi ho striekať .. uvažujem nad nejakou karbónovou fóliou ktorá by trošku zvýšila pružnosť a konečne by som mal srdce dať niekam nálepku Slovenska ( .. aby oproti idúci motorkáris všimli že aha Lovák, na plexi sa mi to lepiť nechce)
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Sponsored content





Racer Dip  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Racer Dip    Racer Dip  I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Racer Dip
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: TUNING-
Prejdi na: