FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? Empty
OdoslaťPredmet: Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ?   Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? I_icon_minitimePi október 19, 2012 10:38 pm

Snáď od začiatku môjho moto života som chcel vyskúšať na akej vzdialenosti dokáže moja motorka zabrzdiť.

Dnes mi to konečne vyšlo.
(pred tým som tomu trošku dal a náhodou som zistil že flekovať s predným kolesom sa dá bez problémovo)


Na rovnej suchej ceste pri 15°C večer o 20:00 som vyskúšal núdzové brzdenie.


Tak som sa odvážil zrýchliť na 100kmh a následne na to od daného bodu zabrzdiť až do úplnej nuly.

vyšlo to na 30 metrov flekovania predným kolesom a sem tam flek zadným čo ma milo prekvapilo lebo som sa obával že na tom bude haya na hovno ..

ak niekto nájde nejaký test brzdenia s motorkou na Youtube z 100-0 pls hodte sem video .. či tých 30metrov je veľa alebo málo

jocolor
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Přemek




Počet príspevkov : 13
Join date : 18.01.2012

Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ?   Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? I_icon_minitimeSt október 24, 2012 2:13 pm

Jestli to bylo opravdu jak píšeš, tak to je teda špice .

V testech různých motorek se pohybuje brzdná dráha ze 100 km rychlosti kolem 40m Exclamation

Hayabusa nebrzdí špatně, ale ani špičkově, takže spíš počítám že to bude 40m +
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ?   Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? I_icon_minitimePi november 16, 2012 3:26 pm

nemas nahodou bulharsky meter kwenas??? Very Happy
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 33
Bydlisko : Nové Zámky

Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ?   Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? I_icon_minitimeSo november 09, 2013 1:15 am

Dneska som skúšal z rôznych rýchlostí prudké brzdenie ..

Neviem sa toho nabažiť .. tá kontrolovaná nekontrolovateľnosť motorky je niečo nepopísateľné .. cítim sa ako malý pubertiak (i keď k tomu ďaleko nemám) ..

S hocikým, hocikde a hocikedy (či už ABS alebo No ABS) si rád porovnám brzdné účinky ..

Rád predvediem "bulharský meter" v akcii Wink 

Brzdí proste bombasticky cheers 
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Sponsored content





Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ?   Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Brzdná dráha , skúšali ste to niekedy ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: