FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) Empty
OdoslaťPredmet: Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie)   Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) I_icon_minitimeSt júl 06, 2011 10:39 am



Vážený čitateľ, keďže na tomto fóre sa stále častejšie objavujú klamlivé reklamy, rozhodol som sa svoje úvahy a hypotézy prekopírovať na svoju doménu, kde si ich môžete prečítať v kľude bez rušivých reklám. Kliknite prosím na nasledovný link :

http://riki1.eu/Diagnostika_1_9_TDIPD.htm


*


Naposledy upravil riki1 dňa So jún 18, 2016 2:36 pm, celkom upravené 10 krát.
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie)   Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) I_icon_minitimePi august 23, 2013 11:30 am

uz si v tom pokrocil? myslim v pouzivani tejto vecicky...daco podobne by som chcel aj ja, aby som si sem tam mohol skontrolovat auta, pripadne zmazat chyby a podobne...je to univerzalne? lebo kamos, co ma servis to ma, tiez auto spoji s notebookom, ale vravel, ze za to zaplatil dakych 500,- eciek a sem tam sa to cez net upgraduje a podobne...nevyznam sa, tak neviem...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie)   Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) I_icon_minitimePi august 23, 2013 11:38 am

Mne to na mojom 1.9 TDI rok vyroby 2004 funguje super, pokial mas novsi rocnik, treba kupit novsiu verziu kabla a Cinania vyrabaju vsetko, len mozno to nebude stat 10 EUR ako moj, ale 25.

Treba pohladat, napriklad tu :

http://www.lightinthebox.com/ECU-Flasher-ChipTuning-OBD2-KWP2000-PLUS--SZC585-_p39974.html?pos=ultimately_buy_1

... s tym sa uz da robit aj chip tuning, ale to by som radsej neodporucoval ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie)   Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie) I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Diagnostika 1.9 TDI PD "A JE TO" (uhol synchronizacie)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: MIMO TEMY-
Prejdi na: