FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Skodia vyssie otacky motorke ?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimePo jún 13, 2011 12:28 pm

Zdravicko vospolok,
mam otazku .. cez weekend som bol na Šturci a hladal som svoje limity na Hayi. Tocil som 2jku od 2000 az po 10000 ot/min priemerne okolo 5-7tis. no a ja sa pytam ci to nemoze ublizit motorke po motorickej stranke . Jasne mozno to vyznie smiesne ale ja som doteraz takto netocil nikdy motor (nie dlhodobo iba pre zrychlenie a preradenie) a proste nejako ma hryzie svedomie .

Dufam ze poviete ze je to normalka a netreba sa nicoho bat Smile

dakujem s pozdravom Peter.
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Andrej1300




Počet príspevkov : 21
Join date : 18.10.2009

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimePo jún 13, 2011 3:56 pm

Hovorím že je to normálka a netreba sa ničoho bať Twisted Evil Very Happy
Prúser by bol len vtedy ak by si to robil so studeným motorom, ale to určite vieš Very Happy
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimePo jún 13, 2011 10:04 pm

no kym sa palicka vody nedostane na 1/3 tak motorka sa ani nepohne .. ja si na Hayu davam velmi bacha .. len ten Šturec som si chcel poriadne uzit ..

(motor po 150km je asi zohriaty dostatocne Laughing )
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimeUt jún 14, 2011 9:50 am

Samozrejme, ze je to normalne, motorkovy motor je stavany na vysoke otacky, opotrebnie suciastok ale vtedy mierne stupa, to je ale prirodzene, na to ta motorka je.

Co sa tyka zohrievania na mieste, tak nie som toho zastancom, pretoze vtedy zbytocne dymis a minas palivo. Ovela lepsie je po nastartovani (10 sekund pockam) sa pomaly pohnut a v meirnych otackach do 2000-3000 tisic ju zohriat. Zohreje sa skor. Je to vseobecna rada pre auta aj motorky a je to aj ekologickejsie.
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimeUt jún 14, 2011 3:30 pm

riki : jasne zohreje sa skor ale uz je ten motor pod zatazou a je relativne este studeny .. a uz ked sa pohnes tak aj motor vytocis na nejake tie otacky (vyssie ako na volnobehu) ..
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimePo jún 11, 2012 10:51 pm

nevadia...
ale podla mna je najlepsie jazdit v strednom spektre otacok...motor ide v pohode a viac vydrzi ako ked dakto jazdi tak, ze neklesnu pod 10 tisic...(co je na buse celkom samovrazda a asi nie celkom realne, kedze uz na dvojke to je pomaly vyse 200)
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimePo jún 11, 2012 10:55 pm

1- 140kmh
2- 180kmh
3- 230kmh
4- 270kmh
5- 300kmh
6- pán boh pomáhaj

+- Rolling Eyes (predpokladám Twisted Evil )
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitimePi jún 15, 2012 8:17 am

kwenas nerob sa...na tvojom videu jesne vidno, ze nepredpokladas, ale vies... Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Skodia vyssie otacky motorke ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skodia vyssie otacky motorke ?   Skodia vyssie otacky motorke ? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Skodia vyssie otacky motorke ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: LEN TAK O HAYABUSE-
Prejdi na: