FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimePo marec 29, 2010 9:03 pm

Ak to mate do pneuservisu daleko, alebo si radi robite opravy sami :

http://www.hayabusa.org/forum/maintenance-do-yourself/124131-wheel-balancer-bead-breaker.html


Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) P1020396h


Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) P1020386s




Naposledy upravil riki1 dňa Ut august 24, 2010 3:34 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimePo marec 29, 2010 9:21 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimePo marec 29, 2010 9:24 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimePo marec 29, 2010 9:40 pm

Návrat hore Goto down
Andrej1300




Počet príspevkov : 21
Join date : 18.10.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimeUt marec 30, 2010 5:56 pm

U nás v NR jeden servisák vyvažuje kolesá na podobnom kovovom stojane. Vyváži na tom koleso presnejšie než stroj.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimeUt marec 30, 2010 7:38 pm

Rucne vyvazovanie je presnejsie, to som cital vsade, ja som to uz tiez vyspekuloval, budem to robit na tom stojane co mam pod zadne koleso, zozeniem si osku asi tak 17 mm na koniec dve loziska, tak ako to robil SCUDMAN (v tom jeho poslednom videu). Potom sem dam aj foto, ked to budem mat.

Doteraz som nosil koleso autom do servisu, kde aj vyvazuju (strojne), ale teraz otvorili pneuservis 10 metrov od mojej garaze, ale nevyvazuju moto, tak preto to riesim.



Naposledy upravil riki1 dňa Po apríl 05, 2010 11:20 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimePo apríl 05, 2010 11:19 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimePi apríl 16, 2010 3:34 pm

Moja vyvazovacka, znacka "A JE TO"

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Vyvazd
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimeSt apríl 21, 2010 8:17 pm

Tak a vyvazovacka je uz odskusana (na prednom kolese) , funguje super , odhadol som tie rozmery spravne aj ked som netusil ake "diery" su v kolesach . Oska vyvazovacky ma 17 mm priemer, dlzka 330 mm, kuzele maju stupanie od 18mm do 30mm na dlzke 30mm.

Moja superbombaspicovopresna vyvazovacka mi povedala, ze treba zavazie medzi 15 a 20g,takze som ani nepouzil 5g nalepovacie zavazia, co som si kupil, ale som pouzil povodne zavazie (20g) z ktoreho som kusok odpilil Cool .


Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) 19193840


Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) 21796872

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitimeUt august 02, 2011 6:39 pm

odskusana aj na zadnom kolese

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) 28068940

Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) 28751974
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)   Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky) I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vyvazovanie a prezuvanie doma (po americky a na konci po slovensky)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pristup k poistkam, po americky (GEN II)
» Cesko Slovensky ZRAZ Hayabusa 2013 - video.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: