FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Řešil někdo zkroucený kotouče?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
mari

mari


Počet príspevkov : 36
Join date : 21.03.2010

Řešil někdo zkroucený kotouče? Empty
OdoslaťPredmet: Řešil někdo zkroucený kotouče?   Řešil někdo zkroucený kotouče? I_icon_minitimePo marec 22, 2010 12:39 am

ahoj,

řešil už někdo na Buse zkorucený, nebo nerovnoměrně sjetý př. kotouče?

Já jsem se loni vrátil z Alp+Dolomitů a po této "mini" týdenní dovolené pak zjistil, že mi při brždění pulzuje brzd. páčka...

Je fakt, že Busa byla fest naložená a jel jsem s přítulkou.

Těsně před odjezdem jsem dal nové desky Bendix, které z prvu měly famózní nástup, který se paradoxně postupně trošku vytratil, ale i tak zůstaly brzdit vcelku slušně...

Nemyslim si, že by ty kotouče měly na svědomí ty desky, i když člověk neví, ale vzhledem k dost vysokým teplotám, co tu dobu panovaly a sjezdy několika kilometrových serpentin v relativně malých rychlostech, kdy už tak schované brzdy za mega blatníkem nejsou příliš efektivně chlazeny, dostaly kotouče asi pořádně zabrat...

Jinak kotouče nejsou vizuelně nijak poškozeny, nejsou zakaleny do modra, nemaj hranu a laickým změřením přímo na motorce jsem vychýlení nespozoroval....

Motorka má najeto cca 27000Km.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Řešil někdo zkroucený kotouče? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Řešil někdo zkroucený kotouče?   Řešil někdo zkroucený kotouče? I_icon_minitimePo marec 22, 2010 12:55 am

Nemam s tym skusenosti, ale sa mi nezda ze by to bolo opotrebenim kotucov, nie su tie kotuce uvolnene ? Su tam take velke okruhle nity . Alebo ci nemas zavzdusnenu bzdu ?

Ale to len tak tapam Question
Návrat hore Goto down
mari

mari


Počet príspevkov : 36
Join date : 21.03.2010

Řešil někdo zkroucený kotouče? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Řešil někdo zkroucený kotouče?   Řešil někdo zkroucený kotouče? I_icon_minitimePo marec 22, 2010 1:06 am

nn, nějaký opravy a údržbu už mám zasebou(vč. 2x vyndavání motoru+výměnu převodovky) Very Happy a věř, že toto bych si ohlídal... Smile
Návrat hore Goto down
Andrej1300




Počet príspevkov : 21
Join date : 18.10.2009

Řešil někdo zkroucený kotouče? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Řešil někdo zkroucený kotouče?   Řešil někdo zkroucený kotouče? I_icon_minitimeUt marec 23, 2010 2:38 am

Takže najprv skontroluj v kolese ložiská. Ak sú v pohode ,tak potom zmeraj kotúče najlepšie mikrometrom s magnetickým stojanom. Mali by ho mať sústružníci a každý lepší servis.
A ak bude všetko v pohode tak sú naprd platničky Suspect.

Keď zistíš že ložiská treba vymeniť tak skontroluj aj rovnosť osky(tiež mikrometrom). Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Řešil někdo zkroucený kotouče? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Řešil někdo zkroucený kotouče?   Řešil někdo zkroucený kotouče? I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Řešil někdo zkroucený kotouče?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: