FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Montaz kamery na Hayabusu

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimePi september 11, 2009 7:32 pm

Mate s tym skusenosti ?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeSo september 12, 2009 4:27 pm

Tak som si "stvoril" nejaku montaz typu "A JE TO" za slabe tri hodinky , z kuska pozinkovaneho plechu, co som nasiel v garazi

Montaz kamery na Hayabusu 80843100

Montaz kamery na Hayabusu 24241259

Montaz kamery na Hayabusu 62754423

maly test :

https://www.youtube.com/watch?v=H9IqX_2ML6E
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeSo september 12, 2009 10:36 pm

Ten drziak este nie je celkom OK, lebo nad 200 to vlni ale neviem preco Montaz kamery na Hayabusu Icon_evil
Návrat hore Goto down
SLUGI

SLUGI


Počet príspevkov : 134
Join date : 09.04.2009
Age : 53

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeNe september 13, 2009 2:02 pm

... izolepou k helmě Embarassed
Návrat hore Goto down
http://www.slugibusa.estranky.cz
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeNe september 13, 2009 3:40 pm

Ta kamera sluzi na pripevnenie k helme, takze na to ma aj normalny gumeny pas, to by nebol problem, ale ja so chcel pohlad aj na budiky ... take "pubertacke video" o zrychleni a rychlosti ... Montaz kamery na Hayabusu Icon_twisted

je to ta v pravo :

Montaz kamery na Hayabusu Ch2
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeNe december 27, 2009 5:39 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt november 02, 2010 7:36 pm

test kamery a drziaku (bolo to uz davnejsie)



Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeNe január 15, 2012 11:54 am

Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 9:52 am

riki, odmontuj tu haraburdu, co si namontoval, ked sa zdrbes, tak ta to podreze...vyries to systemom RAM MOUNT ako ja, vyskladas si z toho super drziak na kameru, ale bezpecnejsi...a triast ti to vo velkych rychlostiach viac, ci menej bude vzdy, to uz z tych vibracii vibruje vnutro kamery, to neni jak ked si to da napriklad daky lyziar na prilbu a vlecie sa dole kopcom...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 9:59 am

prdlafka > to som si urobil len ako jednorazovku (vies na to "rychle" video na pamiatku) a uz nikdy kamerovat asi nebudem, lebo naco ...

Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 10:38 am

nahodou, aj ja som sa raz filmoval, je to sranda, v brne som si nakupil kopu tych ramienok a drziacikov a podobne a mozem tam dat mobil, navigacku (drziak kupis presne podla typu)...

http://www.gpscentrum.cz/prislusenstvi/stojanky/0/
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 1:32 pm

tak daj to video pirat
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 1:46 pm

mam to len v tom formate jak to natocil mobil, je to obrovske (aj ked je to len par minut), neviem aky je postup, to asi najprv treba dat na jutub a potom link ci ako...nerobil som to este
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 8:11 pm

prdlafka napísal:
mam to len v tom formate jak to natocil mobil, je to obrovske (aj ked je to len par minut), neviem aky je postup, to asi najprv treba dat na jutub a potom link ci ako...nerobil som to este

staci to uploadnut na Ytube a za par chvilok budes mat verejne video ..

ja nosim kameru na tankvaku pripevnenu prisitou gumickou .. da sa s tym jazdit .. len ked ides na rozbitej ceste tak to trosku trase .. (mam mini kameru velku asi ako dialkove ovladanie od auta)

podla mna robit videa na motorke je super vec .. i ked nie vzdy mam chut davat hore kameru Rolling Eyes



a prdlafka tvoje slubene pivo mi ostalo na pamati Twisted Evil
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 8:16 pm

no problem kwenas, ale sak ani pocasie neni na motorku aj byvame daleko od seba aj si zas zmizol z motorajdu...sak ide leto pohoda, bude casu na pivo kopec...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeUt apríl 10, 2012 8:19 pm

prdlafka napísal:
no problem kwenas, ale sak ani pocasie neni na motorku aj byvame daleko od seba aj si zas zmizol z motorajdu...sak ide leto pohoda, bude casu na pivo kopec...

zmizol som lebo ma mistr Awia odstranil s dovodom :"lebo" .. ale aj tak mam nazor na MotoRide ..

ja jazdim furt v takomto peknom pocasi Smile .. +15°C Cool
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 8:46 pm

moment skusam jak sa vkladaju obrazky
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 8:49 pm

už len kamera tam chýba Very Happy .. ja plánujem asi navŕtať držiak do mojej helmy .. nechcem tam nič montovať do riadidiel na hayabusi ..
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 8:55 pm

kam to zmizlo??? serem na to...
chcel som len ukazat, ako to funguje s tym ram mount systemom...ide o to, ze to je tak vymyslene, aby si nerobil ziadne zasahy do motorky, vsetko ide do povodnych dielov...na buse som mal tie gulicky tri, jednu na spojke (je k tomu origo drziak miesto povodneho, predal som to s nou), druhe som mal v tej stredovej diere, tieto sa ale tocili s riaditkami...a este jednu som mal na nadrzi na tych dvoch sroboch vpredu, tam to bolo napevno nezavisle na riaditkach...pouzival som to na navigacku, na mobil, kamru a podobne...
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 8:57 pm

jo a este dali sa k tomu prikupit dalsie do nemoty diely, ramena, spojky, skratka od vymyslu sveta (aj na zasuvku kweni) origo drziaky navigacii aby z toho nevypadli, ovsem ovela decentnejsie a krajsie ako napriklad to monstrum od toartechu...(lennavigacku mi ukradli, tak mam jeden drziak na tomtom go 930, kto chce, dam mu to)
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 9:02 pm

koľko ťa to stálo ?
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 9:05 pm

neni to drahe, kupoval som to v brne v obchode ( posielaju aj dobierkou)

samozrejme ked sa tam rozsupnes a nakupis toho vela, zaplatis...ale ked si kupis len to, co potrebujes je to v pohode...pockaj idem pohladat daky link aby som tu nepisal bludy co sa cisel tyka
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 9:15 pm

napriklad kupis si tuto gulicku na spojku:
http://www.gpscentrum.cz/navigace-/ram_mount-ram---drzak-na-hrazdu-primy-uchyt-935/
potom toto ramienko:
http://www.gpscentrum.cz/navigace-/ram_mount-ram---stredni-rameno-662/
a k tomu drziak na kameru:
http://www.gpscentrum.cz/navigace-/ram_mount-ram---drzak-na-kameru-693/

pripadne tuto gilicku pod predny srob nadrze aby sa ti to netocilo s rajdami a potom dlhsie ramienko, drzi to jak hovado, mam odskusane...
http://www.gpscentrum.cz/navigace-/ram_mount-ram---kulovy-kloub-pod-matici-9-mm--687/

zrataj si to sam, bude to cca 30 euro...a samozrejme nasledne to mozes kombinovat s drziakmi na navigaciu mobil a podobne...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 9:17 pm

no paráda .. ďakujem ..
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitimeŠt máj 10, 2012 9:32 pm

to, ako som to mal urobene na buse zial nemam nafotene, tak skusim este raz co mam momentalne...

Montaz kamery na Hayabusu Dsc0552i

Montaz kamery na Hayabusu Dsc0551l

Montaz kamery na Hayabusu Dsc0550a

teraz pouzivam prakticky len drziak na mobil, navigacku mam napevno a ked ma napadne filmovat vymyslim este daky drziak...len to asi premontujem na pravu packu, na brzdu, lebo vpravo mam zasuvku, tak nech netaham kabel cez rajdy, keby bolo treba nabijat mobil po ceste...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Montaz kamery na Hayabusu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Montaz kamery na Hayabusu   Montaz kamery na Hayabusu I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Montaz kamery na Hayabusu
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 12V Zasuvka + montaz ostatnych zariadeni na Hayabusu.
» Tatry test mojej HD kamery 15.9.2009
» Montaz predneho kolesa
» Montaz zadneho kolesa
» Montaz Turba - velmi zaujimave obrazky z USA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: