FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vymena retaze, retazoveho kitu .

Goto down 
+3
Kweni
SLUGI
riki1
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Milky

Milky


Počet príspevkov : 23
Join date : 11.12.2011
Bydlisko : Bratislava

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimeNe december 30, 2012 11:07 pm

dobre píšeš, pri montáži novej reťaze je to možné , nakoľko ide ešte stuha a zle sa vyrovnávajú články, preto ju treba nastaviť ako píšeš, potom odjazdiť cca 500-1000 km a potom znova nastaviť a už budeš mat jednotný previs


Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 28, 2013 10:49 pm

menil už niekto reťaz na hayi .. ak áno tak pri akom počte km ?
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimePi marec 01, 2013 12:17 am

ked uz visela a koleso neslo dalej...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimePi marec 01, 2013 2:24 pm

Myslim, ze 30 000 km vydrzi urcite a skor este viac, mozno aj 50 Question
Návrat hore Goto down
jchvatal

jchvatal


Počet príspevkov : 102
Join date : 19.02.2012
Age : 38
Bydlisko : Bystřice

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimeSo marec 09, 2013 1:18 pm

Mluvil jsem s jedním chlápkem, co má na Buse 2008 najeto přes 70tis km.
A víte kdy měnil řetěz? v 57tis km a to jezdí po Evropě s manželkou a brutus naloženej.
Psal ale, že výměnu by udělal při 52 ale v klidu dojel na 57 kdy to měl na hraně.
Málem jsem zapomněl - skoro se o něj nestaral ( říkal, že tak kolem 3tis najetých km ho namazal, ale nikdy nečistil) Záhadný mu bylo to, že kolečka byla neustále cajk jen řetěz K.O..
Osadil to kompletně novým origo řetězem + kolečkama taky origo Suzuki. Původní kolečka si nechal jako náhradní - nejeví vůbec žádné zásadní opotřebení.
Proč dávat did nebo jinou sračku co tam vydrží 20tis, když originál dá tohle!!
Takže neřešit a jezdit!
Jo a průvěs není nikdy stejnej ani po zajetí řetězu!!
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimeSo marec 09, 2013 2:03 pm

Takze som tych 50 000 odhadol celkom spravne , inac DID je kvalitna znacka a myslim ze aj original Suzuki je DID.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimeSo marec 09, 2013 4:09 pm

Takze som klamal, vyzera to tak, ze original je RK.

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Retaz

uz je poriadne zaprasena Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
jchvatal

jchvatal


Počet príspevkov : 102
Join date : 19.02.2012
Age : 38
Bydlisko : Bystřice

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimeSo marec 09, 2013 4:49 pm

Máš recht je RK. Taky až prostě to najedu, tak kopím vše origo a bude. Suzu prostě na svůj top model dává top vše a díky tomu to všechno parádně maká tak dlouho.
Jinak co jsem měl gsx650f 08 od nové, tak řetěz 22tis km a totálně v prdel... .
Ukaž mi mašinu, která na řetěz najede tohle kvantum při takovém výkonu, vždyť i ty snáhonem se musej nákladně repasovat po takovom nájezdu.

Ať žije Haya!!
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimePi august 23, 2013 9:26 pm

jchvatal : reťaz na GSXfke je poddimenzovaná (je tam najväčší šmejd aký môže byť, vymenil som ju a dal som tam o dve či tri triedy pevnejšiu, reťaz pre Blackbirda Very Happy)

Reťaz po 34tisíc km no problémo

Mažem niekedy každých 1000km, niekedy každých 6000km, nikdy som ju nenaťahoval.
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimeNe november 09, 2014 9:26 am

Retaz po 41.000cke stale ok .. Len ma uz prestava bavit ju mazat .. Montovali ste tie automaticke mazace niekto ? Nefeka to moc ? Maze to dostatocne ? Alebo radsej sprejovat doblba ? Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitimePo november 10, 2014 9:50 am

Automaticke mazace mazu olejom, takze potom mas retaz peknu cistu (lebo olej ju cisti), ale vsetko okolo je poriadne ofrkane olejom a bordelom z retaze. Mazat to maze urcite dostatocne. Ja by som to nemontoval ale radsej sem tam sprejoval.

Pre cestovatela, ktory cestuje 1000-ce km, to ale moze byt vyhoda, ak sa mu nechce sprejovat.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vymena retaze, retazoveho kitu .   Vymena retaze, retazoveho kitu . - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vymena retaze, retazoveho kitu .
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mazanie reťaze
» Kawasaki sa prvi utrhli z retaze.
» Vymena loziska
» Vymena chladiacej kvapaliny
» Vymena olejoveho filtra a oleja Hayabusa 2008.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: