FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.

DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 

SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
prdlafka

Počet príspevkov : 376

OdoslaťPredmet: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   So august 24, 2013 9:13 am

uz som podobnu temu otvoril aj inde, ale akosi sa neprislo k zaveru...takze sa pytam, existuje v dnesnej dobe smartfon S ANDROIDOM, ktory by sa dal ovladat aj v rukaviciach (nie upravenych) ???

kdesi riki pisal, ze mal akesi hatece co sa ovladalo stylusom, to by slo aj prstom nie? ked som mal davno pdacko aj to islo aj stylusom, aj prstom...teda prstom aj v rukavici...

viem, vraj je taka nokia, ale kedze mam oficialne nakupeny daky softver v androide, chcem aby mi to islo...

dakovala...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
riki1
Admin

Počet príspevkov : 813

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   So august 24, 2013 10:04 am

... potrebujes taky, co nema kapacitny display (ten je dnes v mode zial) , ale iba klasicky dotykovy, ktory sa da ovladat hocicim, teda aj rukavicou, aj prstom aj stylusom...

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   So august 24, 2013 10:11 am

joooj rikiboy, dikes za analyzu, ale ktory to je ??? Very Happy 
Návrat hore Goto down
riki1
Admin

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   So august 24, 2013 10:18 am

skus takuto srandu :

http://lmgtfy.com/?q=smartphone%20s%20dotykovym%20displejom

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   So august 24, 2013 10:24 am

kde mas smajla s vyplazenym jazykom? rovno si ho sem capni...Twisted Evil 
Návrat hore Goto down
Kweni

Počet príspevkov : 477

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   So august 24, 2013 11:50 am

prdlafka : v dnešnej dobe sa jedná zväčša o čínske atrapy moderných mobilov .. respektíve môj starý HTC Tattoo aj Wildfire S sa mi zdá že sa dajú ovládať v rukaviciach .. ale to sú mobily pre oldschool .. nemajú výkon .. nemajú veľkosť kredencu .. ale dajú sa z nich posielať maily, telefonovať a čítať haya fórko ..

zo skúseností ktoré som zatiaľ nadobudol viem že počas jazdy zhodiť rukavicu, vytiahnuť mobil a napísať SMS počas jazdy mi problém nerobilo, popri tom som sa stihol aj napiť z fľašky minerálky ktorú som mal za chrbtom Very Happy .. ách zlaté Albánsko (išli za nami dvaja taliani na F800GS a Vstrom650 tak som zahral formu a predviedol sa pred špageťákmi Very Happy)
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.youtube.com/user/jawadandy
prdlafka

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   Po január 26, 2015 2:49 pm

no takze s odstupom casu konstatujem, ze sa v tejto dobe neda ist hlavou proti muru, riesenie su rukavice, v ktorych sa to da ovladat, minule som bol v lujze a skusal som to a funguje to bezproblemovo...len mi bolo luto tych 5 parov rukavic, co mam uz nakupene, ale neda sa nic robit, treba ist s dobou, niekomu ich darujem...
Návrat hore Goto down
prdlafka

OdoslaťPredmet: Ovladanie SMARTFONU   Ut máj 26, 2015 5:16 pm

mam pocit, ze som to tu uz riesil, ale neviem to najst, tak zakladam novu temu...
fasa vecicka na rukavice, aby slo ovladat smrtfon...NANOTIPS

NANOTIPS
Návrat hore Goto down
riki1
Admin

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   St máj 27, 2015 9:27 am

super napad tumbsup

OdoslaťPredmet: Re: SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)   Today at 4:51 pm

Návrat hore Goto down

SMARTFON S DISPLEJOM OVLADATELNYM V RUKAVICIACH ? (android)
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: