FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kupim origo plexi na r.08

Goto down 
+2
riki1
sawine
6 posters
AutorSpráva
sawine




Počet príspevkov : 7
Join date : 11.05.2013

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeSo máj 11, 2013 4:25 pm

Kupim plexi, kedze mi ho dnes uspesne ulopovali.....
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeSo máj 11, 2013 11:08 pm

... a co to znamena , ze "ulopovali" ?
Návrat hore Goto down
sawine




Počet príspevkov : 7
Join date : 11.05.2013

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 11:22 am

riki1 napísal:
... a co to znamena , ze "ulopovali" ?
Niekto si proste objednal predok na busu, keby ho niekto nevyrusil tak by toho odmontoval viac,uz mal povolene aj dalsie diely,ale nestihol to zobrat,najskor ho vyrusil securitak.S policajtom sme potom pozerali kamerovy zaznam,ale ani jedna kamera nedovidela presne na moju moto,takze policia skonstatovala,ze pokial nemam zaznam ako to dotycny nieco demontuje,tak nepochodim,pretoze ak by ho chytili ako nesie ukradnute diely tak by tvrdil,ze ich nasiel niekde pohodene.....
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 11:58 am

Rozoslal som hromadnu spravu vsetkym clenom, mozno sa nieco najde, dufam a je mi velmi luto, co sa ti stalo .
Návrat hore Goto down
sawine




Počet príspevkov : 7
Join date : 11.05.2013

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 1:58 pm

riki1 napísal:
Rozoslal som hromadnu spravu vsetkym clenom, mozno sa nieco najde, dufam a je mi velmi luto, co sa ti stalo .
Dakujem, zhanal som aj po nete a nasiel som MRA ,ale pisu ,ze maju len turisticke tmavo sede,nevies nahodou ci je farebne o moc ine ako je origo?
Návrat hore Goto down
SLUGI

SLUGI


Počet príspevkov : 134
Join date : 09.04.2009
Age : 53

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 2:00 pm

http://www.zbozi.cz/?q=plexi%20Hayabusa&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi
Wink
... pokud netrváš na tom že musí být origo, volil bych to s tou vlnkou jak mám já, je pak podstatnej rozdíl v tom že nápor větru jde nad tebe.
Návrat hore Goto down
http://www.slugibusa.estranky.cz
sawine




Počet príspevkov : 7
Join date : 11.05.2013

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 3:01 pm

SLUGI napísal:
http://www.zbozi.cz/?q=plexi%20Hayabusa&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi
Wink
... pokud netrváš na tom že musí být origo, volil bych to s tou vlnkou jak mám já, je pak podstatnej rozdíl v tom že nápor větru jde nad tebe.

dik za link, idealne by bolo origo,ale uvazujem aj nad mra http://www.motoraptor.sk/plexi-stity-mra-givi/13449-mramra-vs-gsxr1300-hayabusa-08--touring-rauchgrau.html ,nemate ho niekto odskusany?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 3:53 pm

Horne plexy je original a to dolne, je to, co ti mozem predat za 30 EUR vratane postovneho na Slovensko :

Kupim origo plexi na r.08  Plexy

Kupim origo plexi na r.08  Moto1
Návrat hore Goto down
SLUGI

SLUGI


Počet príspevkov : 134
Join date : 09.04.2009
Age : 53

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 4:14 pm

... mám Ermax, vidět je na některejch fotkách v profilu a je tumbsup
http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=10975&act=fotogalerie&scr=456
Návrat hore Goto down
http://www.slugibusa.estranky.cz
sawine




Počet príspevkov : 7
Join date : 11.05.2013

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeNe máj 12, 2013 5:58 pm

Dakujem vsetkym za pomoc,skusim to turisticke s deflektorom od mra.Tusim ho tu niekto aj kupil,len som sa nedozvedel ci je spokojny...
Návrat hore Goto down
Přemek




Počet príspevkov : 13
Join date : 18.01.2012

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeUt máj 14, 2013 2:13 pm

turisticke s deflektorom od mra mám teprve od letoška, takže najeto nějakých 200 km - pořád prší Crying or Very sad
Na starý Buse jsem měl normální turistický a tohle s deflektorem mi nepřijde nějak extra jinačí. Při větší rychlosti stejně musíš zalehnout aby to tak nefoukalo.
Taky mně vadí, že u MRA musíš na hranu plexi navlíknout gumovou lištu. Originál tam má nálitek a tahle guma se mi zdá nešikovná.

Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 8:21 am

No jedno originalne mam v garazi Smile

Konecne som nahodil to od MRA s deflektorom, je o poznanie tmavsie ako original a vyzera velmi pekne na moto. Dal som zan okolo 120 Eur.

Moje postrehy su:
- vibruje mi viac ako original a aj som uvazoval, ze to este dako dotesnim ale v podstate mi to je jedno lebo pocas jazdy nic nepocujem a ani ho netrasie,
- pri mojej vyske 196 cm a plne vysunotom deflektore to do hlavy pri normalnej jazde do 180 schytavam ovela menej, za to mam pocit ze dostavam viacej do ramien,
- dalej mam pocit, ze konecne vidim na vsetky budiky a nemusim sa zohynat aby som ich videl Smile,
- ked som isiel popri Dunaji smerom na Vojku tak som citil ze mi kyve hlavu jemne zo strany na stranu, inde a pri rovnakej rychlosti som tento jav nepozoroval,
- celkovo asi spokojnost, problemje, ze som ho nahodil a dako si nepamatam ako to bolo s tym originalom, takze sa mi tazko porovnava Smile

Fotky dodam casom. Cheers
Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 10:07 am

Tak tu to je:)


Kupim origo plexi na r.08  Photo2ue


Naposledy upravil D114 dňa Po júl 01, 2013 2:22 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 10:15 am

... fiiiiha, tak to je poriadna turistika, to by u mna asi neprezilo pirat
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 10:18 am

Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 10:20 am

myslis plexi alebo kufor? Smile

deflektor sa da uplne sklopit, kufor je uzasny a co ma najviac tesi, ze ani moc nezhovadil dizajn motorky, samozrejme ako som uz tu niekde pisal, pri rychlostiach nad 200 citit male turbulencie Smile, ale kedze vsetci jazdime predpisovo tak to vlastne je uplne zbytocna poznamka Very Happy
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 10:25 am

myslel som hlavne to plexi a kusok aj kufor mozno ... ja som dal naspat original, lebo aj ta mala bublina co som mal mi vadila, vadili mi turbulencie nad chrbatom nad 200 ...
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 10:31 am

len by ma zaujímala jedna vec .. a tou je hluk vetra kvôli tomu deflektoru ..

skúšal som počas jazdy dať pred seba ruku že ako by to cca mohlo fungovať ale robilo to výrazne väčší rachot a v konečnom dôsledku by to zhoršilo vďaka hluku komfort ..


tak som zvedavý na nejaké skúsenosti s tým plexi pri rýchlosti 100-130kmh .. vopred dík rabbit
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 7:40 pm

No neviem ci sa takych skusenosti od niekoho dockas Kweni? Laughing
Návrat hore Goto down
Kweni

Kweni


Počet príspevkov : 477
Join date : 23.12.2010
Age : 32
Bydlisko : Nové Zámky

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimeŠt máj 23, 2013 11:12 pm

Konkrétne teba som myslel Very Happy .

Ja som sa nad tým len počas jazdy zamýšľal tak som skúšal tú paprču hodiť pred seba ale robilo to rachot.

Preto sa pýtam či ti to nerachoce alebo nerobí problémy s vetrom (ktoré pred tým neboli (?) )
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/user/jawadandy
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitimePi máj 24, 2013 9:31 pm

kweni: dake postrehy som napisal uz vyssie, co sa tyka rychlosti do 130 tak je plexi tiez velmi dobre, ziadne vibracie deflektora a ani ziadny rachot nebol.

so starym som mal napr. na dialnici od 130 vyssie uz dost problem pokial som sa nezohol, tak som dostaval vsetko na prilbu, ale to je aj mojou vyskou, pri novom to tak silno necitim a je to o dost pohodlnejsie.

prilbu mam integralu, AGV K4, prilba je super a nie je moc hlucna aj ked nad 140 mi v nej trosku piska Smile, pri starej prilbe (Nolan N43Air som musel nosit stuple ale na inej motorke to bolo, tu sa zatial stuple nosit nechystam ale mozno aj k tomu casom pride ked vyrazim na dlhsiu cestu, zatial nebol cas.

takze odpoved na tvoju otazku je, ze hluk sa zmenou plexi a pouzivanim deflektora nezvysil

cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kupim origo plexi na r.08  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kupim origo plexi na r.08    Kupim origo plexi na r.08  I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kupim origo plexi na r.08
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kupim zadny plast na starsi model (rear fairing)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: KUPA,PREDAJ-
Prejdi na: