FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)

Goto down 
+4
jchvatal
mari
Kweni
riki1
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)   AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 I_icon_minitimeNe máj 24, 2015 3:11 pm

mal som na inej motorke a ja osobne v tom nevidim vyznam...
Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)   AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 I_icon_minitimeNe máj 24, 2015 6:25 pm

Kupil som Gore-texove rukavice, tie sice nepremoknu a su dobre aj na leto lebo maju dve futra ale rano mi je aj v tom Gore-texovom chladno, tak som myslel ze tie vyhrievane gripy by tomu pomohli. Nikdy som to na motorke nemal tak sa pytam Smile
Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)   AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 I_icon_minitimeSo január 16, 2016 5:20 pm

Tak Jezisko mi doniesol vyhrievane gripy Oxford sport, dam to nahodit a uvidim ci to malo zmysel:) Este rozmyslam nahodit aj padaky, ale to sa musi vrtat do plastov a nie som uplne presvedceny, ze to chcem. Mate to niekto, ma to zmysel?
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)   AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 I_icon_minitimeSo január 16, 2016 8:55 pm

Ak sa bojis, ze ti Busa spadne zo stojana, tak to ma zmysel, inac myslim ze velmi nie.

A ten grip na strane plynovej rukovate bude pasovat ? Alebo to sa len nasuva na existujucu rukovat ?
Návrat hore Goto down
D114




Počet príspevkov : 53
Join date : 22.09.2012

AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)   AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 I_icon_minitimeSo január 16, 2016 9:30 pm

ja netusim, kutilstvo mi moc nejde ale v obchode povedali, ze to pasuje aj na Busu:), kuknem navod. tiez si myslim, ze to nieje az take prakticke tie padaky a zo stojanu som ju uz dva krat zvalil, tak je vylepsena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)   AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...) - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
AKO UROBIT Z BUSY CO NAJLEPSIEHO TURISTU ??? (zvysenie riaditok atd...)
Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: PORADNA-
Prejdi na: