FORUM HAYABUSA & B-KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM HAYABUSA & B-KING

Forum is closed, forum je uz zamknute.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 potah na prednu sedacku

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
rainman

rainman


Počet príspevkov : 48
Join date : 18.01.2011
Bydlisko : Waterford , Ireland

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeŠt máj 17, 2012 11:36 am

ma niekto skusenost s potahom na predne sedadlo ? jazdi s tym niekto alebo jazdil ? spekulujem ze si to kupim len neviem ci ten z ebay nieco aj vydrzi , nerad by som to presuchal hned po prvej sezone a ci sa nahodou neposkodi pri sviznejsej jazde zakrutami...mozno by bolo lepsie si to nechat urobit nejakou firmou co sa tomu venuje a nechat si nieco nasit na original sedadlo , neviem mam dilemu Question
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeŠt máj 17, 2012 2:35 pm

A to ma nejaky prakticky vyznam, alebo je to le designova zalezitost ?
Návrat hore Goto down
rainman

rainman


Počet príspevkov : 48
Join date : 18.01.2011
Bydlisko : Waterford , Ireland

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeŠt máj 17, 2012 4:28 pm

na zadnom sedadle mam taky protismykovy potah ktory si moja byvala ladvinka pochvalovala ze sa jej ritka nesmyka Very Happy ale na prednu chcem len ako ozdobu a paradu lebo by sa mi pacilo mat tam vysity napriklad znak hayabusa Very Happy len neviem aka kvalita je z ebay ci radsej niekomu nenecham vysit znak na originalnom potahu
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeSt máj 23, 2012 6:23 pm

Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeSt máj 23, 2012 9:17 pm

Fiiiiiiha Very Happy

potah na prednu sedacku Clipboard02zk
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeSt máj 23, 2012 9:26 pm

take by sa ti naozaj pacilo???
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeSt máj 23, 2012 9:28 pm

to som len srandoval, ja na takyto "tuning" velmi nie som ...
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeSt máj 23, 2012 9:37 pm

mne by sa pacilo zladit si sedacku podla seba dat si tam vysit busa znak, ale hlavne urobit ho gelove zvnutra a to by bola pasia pre prdel...pri dlhych cestach som mal s origo sedadlom troska problem asi aj preto to kwenas riesi vankusom, kdesi dal fotku...
Návrat hore Goto down
rainman

rainman


Počet príspevkov : 48
Join date : 18.01.2011
Bydlisko : Waterford , Ireland

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimePi máj 25, 2012 1:11 pm

ak si napises na ebay hayabusa front seat cover tak je tam viac potahov na ktorych je aj busa znak len si vybrat farbu staci...buduci vikend tu bude velky 4 dnovy bike festival tak mozno najde nieco tam ale vankus pod rit to asi nebude Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimePi máj 25, 2012 2:13 pm

skus sa zamerat na sedlo s tou gelovou vyplnou...ludia co to maju na to nedaju dopustit...ja som ho nemal len preto, ze sa mi zdalo vtedy vela vycapit za to 500 eciek...dnes je to uz tusim podstatne lacnejsie podla ibeju...
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimePi máj 25, 2012 3:02 pm

Aj ja si myslim, ze ked uz nieco tam davat, tak aj s tou gelovou vyplnou, lebo inak je to len frajerinka .
Návrat hore Goto down
riki1
Admin
riki1


Počet príspevkov : 813
Join date : 06.04.2009

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimeSt máj 30, 2012 8:18 am

gelova podlozka (pre Kweniho)

potah na prednu sedacku Clipboard02oi
Návrat hore Goto down
prdlafka

prdlafka


Počet príspevkov : 376
Join date : 01.05.2009
Age : 50
Bydlisko : blava

potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitimePo jún 11, 2012 10:53 pm

inak na to gelove sedadlo by som si rad len tak skusmo sadol a skusil ci je to naozaj take super a potom by som rozhodol ci do toho ist...tak ked to dakto ma a nechal by ma sadnut budem vdacny...
aj ked je daco ine sadnut na mieste a prejst 500 kilakov, ale snad zasadny rozdiel pocitim uz aj na prve sadnutie...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





potah na prednu sedacku Empty
OdoslaťPredmet: Re: potah na prednu sedacku   potah na prednu sedacku I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
potah na prednu sedacku
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
FORUM HAYABUSA & B-KING :: SKUSENOSTI-
Prejdi na: